Hakkımızda

Enndia olarak 2021 yılında Kore'nin kozmetik ve güzellik sırlarını, cildinize iyi gelecek ürünlerle birlikte keşfetmenize olanak sağlamak için yola çıktık. Uzun yılların verdiği tecrübelerle birlikte, endişelerinizin her zaman içinde olduk ve sizlere hak ettiğiniz çözümleri sunmak için çıktığımız yolda yürümeye devam ediyoruz. 

Bitkisel ve temiz içerikli K-Beauty ürünleriyle, cildinizin dönüşüm yolculuğunda yanınızda olmayı ve cildinize hak ettiği ışığı yeniden kazandırmayı hedefliyoruz. Cilt bakımı ve makyaj için iki ayrı kategoriyi ele alıyoruz. Cilt bakımı kategorisinde, Güney Kore’nin Premium markası olan URIID ürünleriyle en iyi çözümleri sunuyoruz. Makyaj kategorisinde ise Güney Kore’nin en çok satan Black Rouge ve Romand gibi markalarının ürünleriyle size güzellik ve moda dünyasının son trendlerini sunuyoruz.

Enndia Ailesinde bulunan tüm markalarımız uluslararası standartlarda olup, sürekli gelişen dünya pazarında da sevilerek kullanılıyor. Doğanın gücünü hiçbir zaman yanımızdan ayırmadan, teknolojinin getirdiği imkanları ve yalnızca en iyiyi sunmak amacıyla yapılan araştırmaların sonuçlarını kullanarak sizi sevdiğiniz markalarla ve güzellik alanındaki tüm yeniliklerle buluşturmaya devam edeceğiz.

Müşteri memnuniyeti ve mutluluğu her zaman önceliğimizdir. Sizlerden gelen geri dönüşler doğrultusunda kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz. Böylece, sizlere en kaliteli ürünleri sunarak, hayatınızın her anında kendinizi güzel hissetmenizi sağlamak istiyoruz.

Enndia, güzellik ve bakım konusunda en iyi çözümleri sunmak için çalışıyor. Bizlere bu yolda eşlik ettiğiniz için teşekkür ederiz.